De Vanzare Apartament

Rahova - 13 Septembrie | 2 Camere

⚠ PROPRIETATE INDISPONIBILĂ
Rahova, Sector 5, Bucuresti
57.000€
57.000€
Caracteristici
  • IDP897
  • Nr. camere2
  • S. utila51 m²
  • S. construita51 m²
  • CompartimentareDecomandat
Descriere
Apartament cu 2 camere de vânzare, situat în zona Rahova. Suprafața utilă este de 51 mp. Compartimentare: Decomandat. Preț: 57.000 €. Pentru detalii suplimentare sau vizionări, contactați-ne.
⚠ Proprietate retrasa
Vezi proprietati similare →
57.000€
≈ 1.118 EUR/mp
Istoric pret
18 Mar 2021
57.000€
1889 zile
21 Mai 2026
57.000€
azi
Suna acum WhatsApp

Calculator credit ipotecar

Rata lunara estimata
Suma imprumutata:
Total de plata:
Total dobanda:
* Calcul orientativ. Contacteaza-ne pentru o oferta personalizata.
King Imobiliare
Broker Senior
KING IMOBILIARE
Disponibil · Raspunde in ~5 min
vanzare 57.000€
Suna