De Inchiriat Apartament

Apartament 3 Camere CORTINA NORTH Pipera Bucuresti

Bucuresti, Bulevardul Pipera, 1, Sector 1, Bucuresti, Zona Pipera
1.100€ / lună
1.100€ / lună
Tur video  Apartament 3 Camere CORTINA NORTH Pipera Bucuresti
Vezi Tur Video
Caracteristici
  • IDP106528
  • Nr. camere3
  • Dormitoare2
  • S. utila80 m²
  • S. construita112 m²
  • S. utila totala92 m²
  • S. balcoane12 m²
  • CompartimentareDecomandat
  • EtajEtaj 2/10
  • Parcari1
  • ConfortLux
  • Nr. bucatarii1
  • Nr. bai2
  • Nr. balcoane1
  • An constructie2023
  • Tip imobilBloc
  • Regim inaltimeP+10
  • MobilatComplet
  • DisponibilitateImediat
  • Risc seismicClasa 1
Descriere
ID Anunt : P106528 Adresa : Bucuresti, bulevardul pipera 1A Dispune de centrala proprie. Vine cu 1x loc parcare subteran inclus Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 Camere, complet mobilat si utilat in zona Pipera . Apartamentul are o suprafata de 80 mp si se afla la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10. Agent: Oprea Sorin
Utilitati & Dotari
UTILITATI
Utilitati generale
Curent electric Apa Canalizare Gaz CATV / Cablu TV Fibra optica
Electrocasnice
TV Frigider Masina de spalat vase Aragaz Masina de spalat vase
Amenajare strazi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace transport in comun
Priveliste
Panoramica
1.100€ / lună
Cu 12% peste media zonei (media: 982€/luna)
30 interesati

Publicat
19.05.2026
acum 2 zile
inchiriere 1.100€ / lună
Suna

Oferte active similare

 Apartament 3 Camere 4 CITY NORTH Pipera Bucuresti
Bucuresti, Pipera 800€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere 4 CITY NORTH Pipera Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 74 m² 🏢 Parter 🔥 Centrală proprie
↓ Cu 300€ mai ieftin (27%)
 Apartament 2 Camere Mtm Pipera Lake Voluntari
IF Voluntari, Central 800€ / lună
Apartament
Apartament 2 Camere Mtm Pipera Lake Voluntari
🏠 2 cam. 📐 60 m² 🏢 Etaj 4
↓ Cu 300€ mai ieftin (27%)
 Apartament 2 Camere One Floreasca Towers
Bucuresti, Floreasca 900€ / lună
Apartament
Apartament 2 Camere One Floreasca Towers
🏠 2 cam. 📐 39 m² 🏢 Etaj 1
↓ Cu 200€ mai ieftin (18%)

Cauti 3 camere de inchiriat in Pipera, Sector 1, Bucuresti? Aceasta proprietate este disponibila la 1.100€ / lună. Contacteaza King Imobiliare pentru o vizionare gratuita.

Inchiriere Pipera Ghid Sector 1 Toate proprietatile de inchiriat Raport piata Bucuresti Intrebari frecvente