De Inchiriat Apartament

Apartament 2 Camere / Theodor Pallady / Masina De Spalat Vase

⚠ PROPRIETATE INDISPONIBILĂ
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
390€ / lună
390€ / lună
Caracteristici
  • IDP11373
  • Nr. camere2
  • S. utila55 m²
  • S. construita60 m²
  • CompartimentareDecomandat
Descriere
Apartament cu 2 camere de închiriat, situat în zona Theodor Pallady. Suprafața utilă este de 55 mp (suprafață totală 60 mp). Compartimentare: Decomandat. Preț: 390 €/lună. Pentru detalii suplimentare sau vizionări, contactați-ne.
⚠ Proprietate retrasa
Vezi proprietati similare →
390€ / lună
Cu 34% sub media zonei (media: 591€/luna)
Istoric pret
20 Sep 2021
390€ / lună
1703 zile
21 Mai 2026
390€ / lună
Disponibil · Raspunde in ~5 min
inchiriere 390€ / lună
Suna