De Inchiriat Apartament EXCLUSIVITATE

Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu

Strada General H. M. Berthelot 21, Sector 5, Bucuresti, Zona Cismigiu
1.000€ / lună
1.000€ / lună
Tur video Apartament Duplex 3 Camere Cismigiu
Vezi Tur Video
Caracteristici
  • IDP106510
  • Nr. camere3
  • Dormitoare2
  • S. utila85 m²
  • S. construita100 m²
  • CompartimentareDecomandat
  • EtajParter
  • ConfortI
  • Nr. bucatarii1
  • Nr. bai2
  • An constructie1940
  • An renovare2024
  • Tip imobilCasa/Vila
  • Regim inaltimeS+D+P+1
  • MobilatComplet
  • DisponibilitateImediat
Descriere
P106510 Casa/Vila eleganta, complet renovata in 2024, situata intr-o cladire istorica din 1940, construita pe structura de caramida si organizata pe demisol + parter + etaj. Proprietatea are suprafata utila de 85 mp si suprafata construita de 100 mp, compartimentare decomandata. Este compusa din 3 camere spatioase si luminoase, 1 bucatarie complet mobilata si utilata si 2 bai renovate integral. Imobilul imbina farmecul arhitectural al cladirilor vechi cu confortul modern, beneficiind de renovare recenta si orientare mixta, ceea ce asigura luminozitate pe tot parcursul zilei. Se potriveste atat pentru rezidenta, cat si pentru birou reprezentativ. Agent : Oprea Sorin
Utilitati & Dotari
UTILITATI
Utilitati generale
Curent electric Apa Canalizare Gaz CATV / Cablu TV Utilitati in zona
Amenajare strazi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace transport in comun
Priveliste
Spre oras
1.000€ / lună
Aproximativ pretul zonei (media: 987€/luna)
58 interesati

Publicat
12.05.2026
acum 9 zile
inchiriere 1.000€ / lună
Suna

Oferte active similare

 Apartament 3 Camere Natiunile Unite Bucuresti
Bucuresti, Natiunile Unite 1.000€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Natiunile Unite Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 94 m² 🏢 Etaj 6
 Apartament 3 Camere Piata Romana Bucuresti
Bucuresti, Piata Romana 850€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Piata Romana Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 79 m² 🏢 Etaj 8 🔥 Centrală proprie
↓ Cu 150€ mai ieftin (15%)
 Apartament 3 Camere Decebal Bucuresti
Bucuresti, Decebal 1.000€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Decebal Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 73 m² 🏢 Etaj 5

Cauti 3 camere de inchiriat in Cismigiu, Sector 5, Bucuresti? Aceasta proprietate este disponibila la 1.000€ / lună. Contacteaza King Imobiliare pentru o vizionare gratuita.

Inchiriere Cismigiu Ghid Sector 5 Toate proprietatile de inchiriat Raport piata Bucuresti Intrebari frecvente