De Inchiriat Apartament

Apartament 2 Camere Parcul Carol Bucuresti

Gramont 38, Bucuresti, Zona Parcul Carol
550€ / lună
550€ / lună
Tur video  Apartament 2 Camere Parcul Carol Bucuresti
Vezi Tur Video
Caracteristici
  • IDP106493
  • Nr. camere2
  • Dormitoare1
  • S. utila50 m²
  • S. construita55 m²
  • CompartimentareSemidecomandat
  • EtajEtaj 5/7
  • ConfortI
  • Nr. bucatarii1
  • Nr. bai1
  • An constructie1975
  • An renovare2017
  • Tip imobilBloc
  • Regim inaltimeS+D+P+7
  • MobilatComplet
  • DisponibilitateImediat
Descriere
ID Anunt : P106493 Adresa : Gramont 38 Dispune de centrala proprie. Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Parcul Carol . Apartamentul are o suprafata de 50 mp si se afla la Etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 7. Agent: Oprea Sorin
Utilitati & Dotari
UTILITATI
Utilitati generale
Curent electric Apa Canalizare Gaz Acces internet Fibra optica
Amenajare strazi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace transport in comun
Priveliste
Panoramica Spre oras
550€ / lună
Cu 7% sub media zonei (media: 592€/luna)
Istoric pret
29 Apr
500€ / luna
1 zi
29 Apr
550€ / luna
22 zile
75 interesati

Publicat
29.04.2026
acum 22 zile
Actualizat
11.05.2026
detalii actualizate
inchiriere 550€ / lună
Suna

Oferte active similare

 Apartament 2 Camere Libertatii Bucuresti
Bucuresti, Libertatii 550€ / lună
Apartament
Apartament 2 Camere Libertatii Bucuresti
🏠 2 cam. 📐 62 m² 🏢 Etaj 8 🔥 Centrală proprie
 Apartament 2 Camere Unirii Bucuresti
Bucuresti, Unirii 605€ / lună
Apartament
Apartament 2 Camere Unirii Bucuresti
🏠 2 cam. 📐 54 m² 🏢 Etaj 5
↑ Cu 55€ mai scump (10%)
 Apartament 2 Camere Central Address Sector 5 Bucuresti
Bucuresti, Rahova 550€ / lună
Apartament
Apartament 2 Camere Central Address Sector 5 Bucuresti
🏠 2 cam. 📐 50 m² 🏢 Etaj 9 🔥 Centrală proprie

Cauti 2 camere de inchiriat in Parcul Carol, Bucuresti? Aceasta proprietate este disponibila la 550€ / lună. Pretul este cu 7% sub media zonei. Contacteaza King Imobiliare pentru o vizionare gratuita.

Inchiriere Parcul Carol Toate proprietatile de inchiriat Raport piata Bucuresti Intrebari frecvente