De Inchiriat Apartament

Apartament 2 Camere Complex Persepolis Herastrau Bucuresti

Strada Virgil Madgearu 25, Sector 1, Bucuresti, Zona Herastrau
1.399€ / lună
1.699€ / luna-300€
1.399€ / lună 1.699€ / luna
Tur video  Apartament 2 Camere Complex Persepolis Herastrau Bucuresti
Vezi Tur Video
Caracteristici
  • IDP106505
  • Nr. camere2
  • Dormitoare1
  • S. utila87 mp
  • S. construita115 mp
  • S. utila totala91 mp
  • S. balcoane4 mp
  • CompartimentareSemidecomandat
  • EtajEtaj 4/5
  • Parcari1
  • ConfortI
  • Nr. bucatarii1
  • Nr. bai2
  • Nr. balcoane1
  • An constructie2007
  • An renovare2024
  • Tip imobilBloc
  • Regim inaltimeP+5
  • MobilatComplet
  • DisponibilitateImediat
Descriere
ID Anunt : P106505 Adresa : Strada Virgil Madgearu 25A Vine cu 1x loc parcare subteran inclus Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Herastrau . Apartamentul are o suprafata de 87 mp si se afla la Etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5. Agent: Oprea Sorin
Utilitati & Dotari
UTILITATI
Utilitati generale
Curent electric Apa Canalizare Gaz CATV / Cablu TV Acces internet Fibra optica
Electrocasnice
TV Masina de spalat rufe Masina de spalat vase Aragaz
Amenajare strazi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace transport in comun
1.399€ / lună
Cu 150% peste media zonei (media: 559€/luna)
1.699€ / luna
-300€
Istoric pret
8 Mai
1.699€ / luna
1 zi
8 Mai
1.399€ / luna
4 zile
19 interesati

Publicat
08.05.2026
acum 3 zile
inchiriere 1.399€ / lună
Suna

Oferte active similare

Apartament 3 Camere Herastrau Bucuresti
Bucuresti, Herastrau 1.400€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Herastrau Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 85 m² 🏢 Parter
 Apartament 3 Camere Cartierul Francez Herastrau Bucuresti
Bucuresti, Herastrau 1.500€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Cartierul Francez Herastrau Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 100 m² 🏢 Etaj 1
↑ Cu 101€ mai scump (7%)
Apartament 3 Camere Herastrau Bucuresti
Bucuresti, Herastrau 1.500€ / lună
Apartament
Apartament 3 Camere Herastrau Bucuresti
🏠 3 cam. 📐 85 m² 🏢 Etaj 2
↑ Cu 101€ mai scump (7%)

Cauti 2 camere de inchiriat in Herastrau, Sector 1, Bucuresti? Aceasta proprietate este disponibila la 1.399€ / lună. Contacteaza King Imobiliare pentru o vizionare gratuita.

Inchiriere Herastrau Ghid Sector 1 Toate proprietatile de inchiriat Raport piata Bucuresti Intrebari frecvente